~~אני מדברת שפה שאף אחד לא מבין.

כמו עורך דין שמדבר בשפת המשפט ונוקב במילים כגון: "מה נפקא מינא", או "גמירות דעת" או "העדר ראיות לכאורה" או רופא שמדבר בשפת הרפואה ואומר משפטים כגון השפעת הנוירוטרנסמיטרים על המעברים הבין סינאפטיים",  גם אני מדברת בשפה משונה, בשפת עולם הסיבות הידוע גם כעולם הרוח הכוללת מילים שאף אחד לא מבין כגון  יסודות האש, האויר , המים והאדמה, נשמה, תקשורים, מישורים, ליבה.

אבל בעוד שעולם המשפט לו הייתי חלק שנים רבות ועולם הרפואה וגוף האדם אשר גם בו היה לי חלק שנים מספר, מאד מרשימים את הסובבים וגוררים תגובות של יו איזה חכם, יו איזה מלומד.. דיבורים מעולם הסיבות או הרוח נתפסים על ידי הרבה אנשים כ "יו התחלקה על השכל" או "איך הפכה מביולוגית ועורכת דין לרוחניקית לא ברורה ואולי גם לא ממש נורמלית".

גם לי לקח זמן לקבל בתת המודע שלי את העובדה שהחיבור של הרוח והחומר הוא שיוצר את השלמות שלנו כאנשים חיים בעולמנו, הוא שמבדיל אותנו מרוב יתר בעלי החיים פה והוא שמאפשר לנו לשחק את המשחק המושלם בעולמנו שילווה במקסימום אושר וסיפוק..

את הבלוג הזה יצרתי עכשיו לאחר תהליך לא קצר ובשלב זה הבנתי כיצד אני רוצה לשחק את משחק הרוח חומר שלי, הבנה שמעמיקה כל הזמן רובד ועוד רובד ולעולם לא תסתיים.

הבנתי שישמח אותי מאד להנחיל את ההבנות הבסיסיות של עולם הרוח על פי הבנתי על מנת שכל אחד ואחד מכם יוכל על בסיסן להבין את חייו ולחיות אותם בצורה שהכי נכונה לו.

אז,

אם מעניין אתכם להבין מה גיליתי ולמדתי בחיבורי רוח חומר שהפך אותי מעורכת דין מכובדת ללא נורמלית, אתם מוזמנים להכניס את הפרטים פה מצד ימין ולקבל אליכם כל מאמר שאכתוב.. ואני מבטיחה לא להגזים.

אם יש לכם שאלות קיומיות שמטרידות אתכם והייתם רוצים הסבר לגביהם, או אם בא לכם לשתף בחויה דומה או בכל דבר שעולה בראשכם, אשמח אם תשתפו ותכתבו לי למטה.

אוהבת,

נורית