משחק החיים מה הכללים ואיך משחקים- לוח

אז לפני שאני בכלל נכנסת לעולם הרוח והאנרגיות שמפעילות אותנו רציתי להתייחס קצת לנושא החוקיות.

תחשבו רגע… יש בעולם שלנו משהו שאין בבסיסו חוקיות מסויימת? 

גופינו בנוי בחוקיות מסוימת. כל האיברים נמצאים באותו מקום, כל התאים עשויים מאותם מרכיבים, לכל פעולה שעושה הגוף יש מנגנון קבוע וזהה אצל כל בני האדם.

היסודות הכימיים שמרכיבים אותנו מורכבים כולם מאטומים אלקטרונים ופרוטונים, ופועלים בעקרונות זהים,

התהליכים הכלכליים, בנויים על כללים מתמטיים שונים שאף אחד לא מערער עליהם,

חוקי הפיזיקה וחוקי היקום עובדים על בסיסים קבועים וכמו שאף אחד לא יכול להעלות על דעתו שהשמש תתעורר בוקר אחד ותחליט שהיום אני לא זורחת, כך גם לא הצלחנו עדיין להזיז את הזמן אחורה או להפיל תפוח מהעץ לשמיים.

שלא נשכח חס וחלילה את חוקי המדינההחוקים הצבאייםתקנון בית הספר, נהלי עבודה במקומות העבודה כללי התנהגות חברתיים שמי שלא עומד בהם מנודה מהחברה, חוקי המשחק ועוד ועוד.

עד כדי כך… שאם אין לנו חוקים אנחנו ממציאים אותם.

אבל כשאנחנו שואלים את עצמנו:

אנחנו מרגישים כאילו אנחנו חיים בכאוס מוחלט. אנחנו יכולים למצוא עצמנו ולבטא את עצמנו בעבודה אך בבית להיות חסרי אונים וחסרי כל ביטוי עצמי ואנחנו יכולים להרגיש שבבית אנו השליטים הבלתי מעורערים אבל בעבודה אנחנו עבדים נרצעים…. אנחנו חווים בלגן מוחלט ואנחנו מקבלים את זה.

 

אנחנו התרגלנו! התרגלנו לכאוס שממש לא נעים לנו לחיות בתוכו.

רבים מאיתנו כבר לא שואלים את השאלות וקיבלו את ה"עובדה" שפשוט אין תשובות" ושחבל על הזמן לחפש אותן.. ובצדק!! באמת המון שנים פשוט לא היו תשובות.

למה?

כי לא הינו אמורים לדעת באותה עת את התשובות.

לא הינו אמורים לדעת אז את החוקיות של ההתנהלות האנושית ומי שידע את התשובות לא רק שלא האזינו לו, עוד דאגו לסקול אותו ולהרוג אותו כי פחדו ממנו..

 אבל היום יש תשובות!!

יש כללים גם לתודעה האנושית וגם להתנהלות הבריאה.

קיים עולם סיבות עצום שמשפיע יום יום, שניה שניה על כל פעולה שאנו עושים כאן. מנשימתנו הראשונה בגוף הפיזי ועד צאת נשמתנו.

ומכוון שמה שבאנו לעשות כאן זה להתפתח, וכיוון שההתפתחות הכי מהירה אפשרית דווקא מתוך מודעות אישית גבוהה, ידיעה והבנה ולא מניסוי וטעיה, אז דווקא היום, עם מעבר העידן ועם שינוי הכללים לכללי עידן חדש, שמתנהל פה בחפיפה לעידן הישן, חשוב מאד שנבין את כללי התודעה האנושית ואת כללי העידן החדש.

חשוב מאד שנקבל מפה של המקום החדש, שנדע היכן אנחנו נמצאים על המפה וכל אחד יבחר בדרך שלו כשהמפה בידו, בהתאם לנטיות ליבו וצרכי ההתפתחות שלו.

עד היום כל אדם שהגיע למקום חדש וזיהה שמדובר במקום חדש, צייר לעצמו את המפה כפי שהוא רואה אותה מנקודת מבטו. כך נוצרו עד היום המון מפות ושיטות טיפול שונות שנובעות מנקודת מבט ייחודית של המצייר, כשאף מפה לא מראה את התמונה הכוללת שזמינה לכולם היום. התמונה הכוללת הועברה לאנושות על ידי המחשב המרכזי של הבריאה שנקרא "תודעת העל" ותוקשרה על ידי האחד והיחיד זאב אבירז.

ושלא תבינו שאני פוסלת את השיטות הקיימות. ממש ממש אבל ממש לא!! כל שיטה תוקשרה והגיעה למחוזותינו לצורכי האנשים שהיא תאמה להם ותואמת להם גם היום. אבל למי שעשה קפיצת דרך והמפה אינה ברורה לו עדיין, או מי שפשוט מחפש מענה לשאלות הקיומיות שלנו כמו מה אנחנו עושים פה? מה משמעות החיים? מה משמעות המוות? מה משמעות האלוהות? וכל שאלה שלא תהיה, המידע נמצא ונגיש כאן עבור כולם כבר היום!

כל המידע שלמדתי בקורסים השונים, בשמונה השנים האחרונות … כמעט.. זמין לכולם, חלקו הובא כבר בפוסטים קודמים ואשמח עד מאוד לחלוק אותו אתכם גם בפוסטים הבאים.

אשמח כמובן אם תעירו, תגיבו או תשתפו.

להתראות,

נורית